Informácie o mojom blogu

Hľadáte na internete pesničky, kvalitné mp3-ky s oficiálnym cover obrázkom ? Na mojom blogu ste na správnej adrese. Všetky mp3-ky (ne)umiestnené na tomto blogu, majú svoj oficiálny cover obrázok - pokiaľ sa daný song stal singlom. Mp3-ka je taktiež plne vyplnená : meno interpreta, názov skladby, album, rok vydania a žáner. Prajem vám príjemnú prehliadku môjho blogu, a chvíle plné hudby, ktorú si môžete prehrať aj stiahnuť priamo na blogu.

Tvoj výber

Ak ste nenašli na blogu svoju obľúbenú pesničku, kontaktujte ma v rubrike Kontakt. Do tabuľky napíšte meno interpreta/názov skupiny a názov pesničky. Vami vybraná pesnička bude uverejnená max. do 2 dní na tomto blogu, úplne vyplnená platnými informáciami a bude obsahovať príslušný cover obrázok.

Upozornenie

Súbory, na ktoré nájdete odkazy na tejto webstránke, nie sú uložené na tomto serveri. Ide len o presmerovanie na servery tretích stán pomocou odkazov. Za funkčnosť odkazov neručím.

Anketa

Ako sa vám páči blog ?

Like (16)
Dislike (2)

Celkový počet hlasov: 18

Stĺpček

25.05.2013 18:55
Ani sme sa nenazdali a maturity sú fuč. A s nimi aj všetko maturitné voľno pre tých ostatných. Bohužiaľ, tí sa už tento týždeň opäť vrátia do školy. Jediné pozitívum je, že do konca školského roka zostávajú 4 týždne(ak odpočítam aj posledný júnový)! Tak snáď to už nejako dobojujeme. Okrem toho nás teplé počasie zďaleka obchádza, takže na 30...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>